Jak si přijít na 200 milionů dolarů? Poradí Pinterest

Jak si přijít na 200 milionů dolarů? Poradí Pinterest

Pinterest ví jak na to, proto oznamuje další obrovskou investici, z které mu kápne 200 milionů dolarů z aktuálního investičního kola. Posouvá tak celkový objem investic na 764 milionů.

Pinterestu se podařilo dosáhnout na další bombovou investici. Když říkám „bombovou“, tak vážně bombovou. Stalo se tak tomu nedávno, kdy tato známá a též oblíbená sociální síť získala při investičním kole neuvěřitelnou sumu, která činila 200 milionů dolarů, což rozhodně není málo.

Oproti Pinterestu stáli také ostatní soupeři v podobě různých fondů, mezi které patřili například FirstMark Capital, Valiant Capital Managment, apod. 

Vizuální síti tak opět ztěžkla peněženka nad novým gigantickým výdělkem, který se zajisté bude hodit… A kolik má tedy Pinterest nyní? Taky další částku, která by normálnímu smrtelníkovi vydržela na několik životů. V současnosti mají něco kolem 760 milionů dolarů.

Mluvčí Pinterestu se následně vyjádřil se na konec vyjádřil:

„Pinterest má jasnou vizi, a to každému najít věci, které si zamiluje .Tato nová investice nám dává dodatečné zdroje k realizaci naší dokonalé vize.“

Zdroj: readwrite

 

 

Pokud může nějak pomoct ke krásné a inspirativní budoucnosti, tak tím, že o ni bude psát.

Komentáře

Nahoru