Dnes vyšlo 15 článků

Jak si popovídat přes Messenger s Obamou

Doby, kdy jsme svým vzorům posílali e-maily, jsou už dávno pryč. V současné době je trend jiný, stačí prostě otevřít Messenger a napsat jim přes Facebook! Přesně tak to teď funguje s Bílým domem. Barack Obama vám na Messengeru možná odpoví.

David Maracus, který má ve Facebooku na starosti Messenger, včera oficiálně představil bota Bílého domu. Jenže funguje trochu jinak, než můžete být zvyklí. Boti jsou na Messengeru relativně novou funkcí, ale dost často pracují tak, že si povídáte s umělou inteligencí. Tady ne. Tedy respektive ano, ale výsledná zpráva se dostane přímo k živému Obamovi.

Všechny zprávy, ať už jsou to komplimenty, dotazy nebo kritika, jsou prezidentovi doručeny. On si každý večer vybere deset z nich, ty si přečte a může na ně odpovědět. Žádná záruka, že právě vy svou odpověď dostanete, neexistujete.

white-house

Prezident samozřejmě stále přijímá staré formy komunikace (dopisy a dokonce faxy!), ale Messengerem by to pro vás mohlo být lepší. Chcete-li Obamovi něco sdělit, můžete to udělat na m.me/whitehouse.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru