Dnes vyšlo 15 článků

Jak si internet dělá legraci ze Zemanových sprostých výrazů

O čem náš pan prezident Miloš Zeman hovořil v posledních Hovorech z Lán téměř nikdo netuší. Všichni ale naprosto přesně víme, které sprosté výrazy ve svém vyjádření použil. Bylo jich dost. Za takový slovník by se styděl obyčejný člověk, natož pak prezident. A tak se není čemu divit, že bude tenhle skandál určitě ještě dlouho omílaný. Vždyť na aligátora jsme dodnes taky nezapomněli.

Na YouTube ale i jinde kromě záznamu původního vyjádření v současné době můžete zhlédnout několik pěkných remixů. Pěkný  Třeba tohle video je opravdu povedené. Podkresluje ho populární hudba od Martina Garrixe a doplňují ho fotografie, na kterých je pan prezident zobrazen skutečně ve své pravé podobě.

Pokud si chcete náležitě vychutnat sprostá slova, rozhodně si poslechněte tenhle remix:

Tady se zase zabývají především tím jedním slovem, na kterém se prokazuje, jak pan Zeman ovládá angličtinu.

Až na to, že moc neovládá výslovnost. Tohle je prostě cestovní pas.

cestovni_puss

A když už jsme u té angličtiny… Miloš by byl úžasným učitelem.

zeman_ucitel

Už tedy víme, co je to pussy. Ale víte vůbec, co je to Kunda? Náš pan prezident zná jistojistě taky jen ten sprostý význam. Ale ono je to i město v Estonsku. Mrkněte na Wikipedii.

kunda_tovarna

Vstup do cementárny v Kundě

Během velmi krátké doby také stihl vzniknout web https://miloshovori.cz/, kde si můžete klidně donekonečna přehrávat, jak zní sprostá slova z úst Miloše Zemana. Prostě si kliknete na to, co chcete slyšet.

miloz_zeman_sprosta_slova

A mezitím je pan prezident přirovnáván k postavičkám ze South Park. Minimálně ten slovník má totiž dost podobný. I když Eric si prý Zemanovu hlavu určitě nezaslouží…

zeman_south_park

 A nakonec tu máme záležitost mluvící za vše. Na Facebook se už 42000 českých občanů těší na oslavu konce funkčního období Miloše Zemana.

milos_zeman

Komentáře

Nahoru