Jak se žije s hluchým iPhone 4

Jak se žije s hluchým iPhone 4

Když Steve Jobs představoval novinky od Apllu. málem se nedostalo na ostatní produkty, všechny byly totiž ve stínu iPhonu 4. Nástupce slavného iPhone 3G. Celá konference se tehdy táhla v duchu novátorství a dokazování všech úchvatných novinek nového chytrého telefonu.

Při navštívení oficiálních stránek Applu na vás vyskočí velká reklama s nepřehlédnutelnou fotografií a sloganem „iPhone4 is here“ (iPhone 4 je zde) a odkazy na reklamy s tímto produktem. Ambice Applu rozhodně nechybí. Mají k tomu také předpoklady, když z garážové firmy vytvořili skvěle fungující společnost s velkou úspěšností a tržním podílem.

Nový iPhone je rozhodně skvělý kus fungujícího „železa“. Rozhodně se skvěle ovládá a aplikace pro něj psané jsou kvalitní a užitečné. Při koupi dostanete i výhodný balíček internetového připojení, jelikož tento telefon je primárně určen pro práci s internetem. všechno funguje bezvadně.. až do doby než chcete volat.

Najdete si číslo, dáte vytáčení, řeknete si pár slov a najednou hlas jde do ztracena až do vypadnutí linky. Po chvíli údivu vám stupnice stavu signálu opět naskočí a celé se to může opakovat znova. Konstrukční řešení iPhonu totiž znemožňuje rozumně volat. Problém je s anténou. Je to problém, který se už táhne dlouho a i představitelé Microsoftu tento problém nadhodili na své konferenci -“ Vypadá to, že iPhone 4 je pro ně Vista“.. Apple se to snaží zachránit tím, že nabízí vrácení peněz nebo plastový obal na iphone, který konstrukční nedostatek řeší, avšak s tím přišel pozdě a jeho zisky klesají. Stále je však iPhone 4 jeden z nejlepších telefonů na trhu.

Uvidíme, jak se Apple popere s tímto problémem, určitě by nebylo od věci, kdyby zavedl hromadné reklamační opravy zdarma, které by vyřešily problém.

Komentáře

Nahoru