Jak se vám líbí nový design Instagramu?

Teď, když už mohou mít Instagram uživatelé všech mobilních operačních systémů, je to otázka pro všechny. Jak se vám líbí nový design, který Instagram testuje? My jsme z něj trochu rozpačití. Chápeme, že to je trendy, ale žít v černobílém světě je nuda. Obzvlášť v aplikaci, kde jde o fotky. Tam bychom chtěli vidět barvy.

Rozhodně chválíme snahu Instagramu po dlouhých letech konečně něco výrazně změnit. Je to dost paradoxní. Instagram je domovem módních fotografií a dobrého designu, sám však inovuje málo.

Někteří uživatelé nedávno objevili, že v současné době testuje novinku. Celá aplikace dostala nový barevný plášť. I když… Zrovna moc barevný není. Spíš bychom měli říct, že se jedná o překrytí monochromatickým filtrem.

mono_inst

Monochromatický filtr sice není úplně černobílý, ale způsobí, že barvy jsou vybledlé. Je to trend dnešní doby, a když se podíváte na různé účty s velkým počtem sledování, zjistíte, že dnes takhle fotí skoro každý.

Každopádně kromě barev se trošku změnily také ikony. Vypadá to, že Instagram chce sjednotit vzhled iOS a Androidu. A dnes už můžeme říct i mobilního Windows 10.

insta

Skutečně se chystá změna

Nového designu si všiml Anton Abramov, který si teď na Twitteru užívá své slávy. Přidal se i Doney den Ouden. Změnu designu pozorují různí uživatelé po celém světě. Mluvčí Facebooku potvrdil, že novinku skutečně testují. Nic bližšího však neprozradil.

A co si o tom myslíte vy? Někteří uživatelé si myslí, že takhle se aspoň zamezí „střetům barev“. Všechno k sobě bude hezky ladit.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru