Tisková zpráva: Jak se stát z hráče počítačových her profesionálním závodním jezdcem?

Viasat Explore znovu odvysílá oblíbenou Akademii řidičů sportovních vozů GT.

Kanál Viasat Explore uvede ve dnech 29. a 30. ledna 2015 vždy v 16:05 hod. v repríze oblíbenou reality show v dokumentárním stylu známou pod názvem Akademie řidičů sportovních vozů GT. V tomto pořadu se sny všech hráčů počítačových závodních her mění ve skutečnost.

Akademie GT umožňuje nadšeným amatérským závodním jezdcům projít přes kvalifikaci ve virtuálních závodech až do národního finále, kde z náročných soutěží fyzické zdatnosti a řidičského umu vzejdou vítězové. Ti pak zasednou za skutečný volant závodního vozu a změří si vzájemně své síly na britském okruhu v Silverstone. Celkový vítěz Akademie GT následně získá roční kontrakt jako závodní jezdec stáje Nissan.

Jeden z účastníků Akademie GT, 31letý český učitel Antonín Bláha, který se od hraní závodní hry Gran Turismo 6 dostal až do finále v Silverstone, přeje každému fanouškovi rychlých kol, aby něco takového mohl zažít: „Skvělé bylo potkat známé osobnosti ze světa motoristického sportu, každý fanda nejspíše zná Josefa Krále nebo legendu F1 Johnnyho Herberta. Vůbec každá chvíle strávená za volantem byla skvělá… řídit Caterham, formuli Jaguar, Nissan GT-R a další závodní speciály. Každopádně finále v Silverstone pro mě byla neuvěřitelná zkušenost.“

Pro více informací o televizním kanálu Viasat Explore navštivte profil na Facebooku s názvem Viasat Explore nebo webovou stránku www.viasatexplore.cz.

Praha, 21. ledna 2015 

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru