Dnes vyšlo 15 článků

Internet se baví mužem, který kvůli strachu z pavouků podpálil svůj dům

Internet se baví mužem, který kvůli strachu z pavouků podpálil svůj dům

Muž ze Seattlu bu nedávné aféře změní názor na odstranění pavouků prostřednictvím ohně. Proč? Díky zapalovači a spreji se mu povedlo podpálit celý svůj dům. Důvodem byl pavouk, který lez po stěně jeho pracovny…

Pravdou je, že stále více lidí má jistou fóbii z pavouků. Jejich odstranění je pro některé dosti složitou záležitostí. Různí lidé považují jako geniální metodu zašlápnutí, jiní spíše preferují pomalou, ale krutou smrt pomocí různých přípravků, které hmyz doslova udusí. Avšak muž z amerického Seattlu měl jiný originální nápad, jak zabít pavouka. Avšak nejdříve celý příběh.

Nehrajte si se zapalovačem!

Muž v noci viděl, jak si po stěně v jeho pracovně výsostně kráčí pavouk. Nenapadlo ho tedy nic jiného, než popadnout zapalovač a sprej a “jemně vyprovodit” pavouka z tohoto světa pomocí ohně. Nápad dobrý, ale s fatálními následky. Proč? Hasičům trvalo totiž několik hodin, než dům vystrašeného muže uhasili i přes to, že museli být v dostatečné vzdálenosti, kvůli možnému riziku výbuchu.

Škody za 60 tisíc dolarů

Detaily tohoto požáru dosud nejsou známé, víme jenom to, že při ničení pavouka došlo k požáru stěny. Oheň se následně rozšířil po celém domu, jehož hodnota se odhaduje (nyní již spíše odhadovala) na cca 40 tisíc dolarů + nábytek a vybavení, které stálo cca 20 tisíc dolarů. Prostě a jistě svým experimentem, aby zahubil pavouka si muž celkem slušně vydělal.

house

Vzhledem k tomu, že muž zůstal bez domu, pomocnou ruku podal Červený kříž, který muži nabídl provizorní azyl.

spider-fire

Na závěr jenom pevně věříme, že se muži povedlo pavouka zabít, neboť by hrozilo, že by ještě velké množství domů mohlo díky němu padnout popelem…

Spider-Fire_2977428b

 

zdroje/foto: www.telegraph.co.ukarticle.wn.comwww.nydailynews.comq13fox.com 

Pokud může nějak pomoct ke krásné a inspirativní budoucnosti, tak tím, že o ni bude psát.

Komentáře

Nahoru