Dnes vyšlo 15 článků

Jak se na letišti připojit k WiFi zdarma bez registrace a přihlašování?

Sedíte na letišti, chcete najít nejbližší toalety, kavárnu či odletové časy. Nicméně při přihlášení na WiFi musíte projít procesem registrace a přihlašování, na jehož konci vám ještě vyskáčou otravné reklamy. Chcete-li bezplatně využít připojení k internetu přes WiFi, aniž byste se museli registrovat a přihlašovat, stačí si stáhnout novou aplikaci FLIO.

Aplikace FLIO naprosto zjednodušuje a urychluje proces registrace k WiFi. Značné výhody poskytuje díky přímé spolupráci s letišti a dalšími partnery.

flio

S aplikací FLIO se na letišti připojíte k WiFi zdarma

Stačí si stáhnout aplikaci FLIO, kliknout na připojení a můžete využívat bezplatného připojení. Nespornou výhodou je průběžné stahování dat o letištích, tudíž můžete data využívat také offline (mapa letiště). Najít můžete nejbližší odchody, odletové časy, restaurace či toalety. K dispozici je spousta dalších informací. Aplikaci uplatníte také na pražském letišti Václava Havla.

Pakliže se připojíte na letišti Heathrow v Londýně, můžete využít zajímavých kuponů. Nicméně aplikace je prozatím dostupná pro iOS. Na Android se aplikace objeví během září. Appka FLIO se objevila také na portálu se startupy Product Hunt.

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru