Jak přidat další účty na Instagram? A jak se mezi nimi přepínat?

Instagram je volně dostupná aplikace pro mobilní platformy iOS, Android a Windows Phone 8. Uživatelům slouží především ke sdílení fotografií. Za poslední rok představila sociální síť spoustu novinek, například zpřístupnil v České republice sponzorované příspěvky, vydal aplikaci pro tvorbu krátkých video sekvencí či umožnil posílání soukromých zpráv. Nyní přichází s další novinkou, která potěší majitele více instagramových účtů. Můžete si přepínat mezi více účty, aniž byste se museli neustále odhlašovat a přihlašovat.

V následujících řádcích vás navedeme, jak mít na Instagramu více účtu a jak se mezi nimi přepínat.

Jak přidat další účty na Instagramu?

Další účet v aplikaci Instagram přidáte následovně. Přejdete na svůj profil. Prostřednictvím tří teček v pravém horním rohu se vám otevřou Možnosti. Poté srolujte obrazovku úplně dolů, kde kliknete na příkaz Přidat účet. Zobrazí se vám formulář pro vyplnění uživatelského jména a hesla. Jakmile vyplníte správné přihlašovací údaje, přepnete se do nově přidaného účtu.

instagram01

Přidání dalšího účtu do aplikace Instagram

Jak přepínat mezi jednotlivými účty?

Jakmile máte přidané dva a více účtů, budete potřebovat mezi nimi nějak přepínat. Je to naprosto jednoduché. Stačí přejít opět na profil daného účtu a v levém horním rohu se nachází možnosti přepínání.

Pokud chcete přidat třetí účet, už nemusíte jít přes Možnosti. Stačí v přepínací nabídce kliknout na tlačítko Přidat účet.

instagram02

Přepínání mezi účty a odstranění účtů

Jak odstranit účet z Instagramu?

A možná budete chtít jeden z účtů z nabídky úplně odstranit. Potom stačí přejít opět na váš profil, kliknout vpravo nahoře na tři tečky pro zobrazení Možností. Srolujete úplně dole a vyberete možnost Odhlásit se z. Pokud chcete odhlásit všechny účty připojené v aplikaci, zvolíte možnost Odhlásit se ze všech účtů.

Každý to rád bez pravopisných chyb.

Komentáře

Nahoru