Jak poznat oficiální profil celebrity na Snapchatu

Snapchat nedávno přidal novinku, díky které snadno poznáme oficiální účet celebrity. Je to něco na způsob ověřených účtů na Twitteru a Facebooku (mají takovou modrou fajfku). Na Snapchatu jsou označeny smajlíkem vedle jména.

Společnost představila novou funkci, kterou nazývá „Official Stories“. V rámci ní označuje účty některých slavných uživatelů smajlíkem, což značí, že jsou ověřené. Protože byly první smajlíky u jmen celebrit zpozorovány teprve v pátek, moc účtů jimi označených ještě není. Taky nám trochu uniká logika, podle které jsou smajlíky vybírány.

official_stories

Jessica Alba (jessicamalba) má vedle jména tulipán, Selena Gomez (selenagomez) bílé srdce v růžovém čtverečku, Jared Leto (jaredleto) je identifikován kaktusem, Calvin Harris (calvinharris) má tygra a Ariana Grande (moonlightbae) měsíc. U ní to aspoň dává smysl vzhledem k uživatelskému jménu.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru