Dnes vyšlo 15 článků

Jak poznat oficiální profil celebrity na Snapchatu

Snapchat nedávno přidal novinku, díky které snadno poznáme oficiální účet celebrity. Je to něco na způsob ověřených účtů na Twitteru a Facebooku (mají takovou modrou fajfku). Na Snapchatu jsou označeny smajlíkem vedle jména.

Společnost představila novou funkci, kterou nazývá „Official Stories“. V rámci ní označuje účty některých slavných uživatelů smajlíkem, což značí, že jsou ověřené. Protože byly první smajlíky u jmen celebrit zpozorovány teprve v pátek, moc účtů jimi označených ještě není. Taky nám trochu uniká logika, podle které jsou smajlíky vybírány.

official_stories

Jessica Alba (jessicamalba) má vedle jména tulipán, Selena Gomez (selenagomez) bílé srdce v růžovém čtverečku, Jared Leto (jaredleto) je identifikován kaktusem, Calvin Harris (calvinharris) má tygra a Ariana Grande (moonlightbae) měsíc. U ní to aspoň dává smysl vzhledem k uživatelskému jménu.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru