Jak postupovat při výměně Galaxy Note 7?

Společnost Samsung zahájila v pondělí 19. září 2016 v České republice výměnný program zařízení Galaxy Note 7, jehož baterie v ne jednom případě explodovala. Vlajkovou loď jihokorejského giganta si nyní můžete vyměnit za nový kus.

V případě žádosti o výměnu stačí kontaktovat bezplatnou zákaznickou linku společnosti na čísle 800 726 786, kde se dozvíte podrobnější postup procesu výměny. Operátor zákaznické linky po vás bude požadovat následující informace: vaše jméno, telefonní číslo, e-mail, adresu a číslo IMEI telefonu. Abyste získali číslo IMEI vašeho zařízení, stačí vytočit kód *#06# v systémovém dialeru. Výrobce mobilních telefonů žádá, aby majitelé přestali svá zařízení používat a požádali si o výměnu. Pokud nemáte k dispozici náhradní telefon, můžete si na výše uvedené infolince požádat o náhradní zařízení.

note-7

Zdroj: Samsung

Samsung Galaxy Note 7 si můžete vyměnit nejen za nový kus, ale také se vám nabízí možnost vyměnit jej za Samsung Galaxy S7 či S7 edge. A pokud jste si už mobilní telefon předobjednali, ale ještě vám nebyl doručen, Samsung slibuje jeho brzké zaslání. Nicméně, přesný termín je zatím neznámý.

Zdroj: Samsung

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru