Jak ozvláštnit nudnou rýži? Přidejte špetku originality

Jak udělat dětem z jídla zábavu? Originalitou, prostou originalitou, kterou denně používá Samantha Lee. Co dělá? Z nudné rýže dokáže kreativním způsobem vytvořit nějakou filmovou, hudební či knižní postavičku. Docela dobrá inspirace, nemyslíte?

Možná máte vlastní dítě  nebo si pamatujete doby, kdy jste jako malý capart nechtěl něco jíst, protože vám to prostě a jistě nechutnalo. Jak tedy na děti, které mají s podobnou věcí problém? Zkuste jim podat jídlo trošku jinak. Inspiraci můžete vzít například od Samanthy Lee, která je také matkou a její dcera je takový „testovací subjekt“, proč? Servíruje jí jídla vskutku originálním způsobem. Z klasické a ničím zajímavé rýže dokáže vyrobit krásný a zajímavý obraz s hudební, knižní nebo filmovou postavou. Nyní je však důležité podotknout, že Samantha není žádná vyučená kuchařka a ani nemá žádné vzdělání v této oblasti.

Červená karkulka, Harry Potter nebo Elvis

Jako správný autor veškerá svá díla ukazuje na Instagramu a na svém osobním blogu, kde se stala populární právě díky svým originálním výtvorům. Její dcerka nemusí tak jíst nudnou rýži s oblohou, ale naopak. Servírovanou v podobě např. Červené karkulky, Harryho Pottera nebo Elvise Presleyho.

creative-food-art-bento-lunch-samantha-lee-1creative-food-art-bento-lunch-samantha-lee-4creative-food-art-bento-lunch-samantha-lee-5creative-food-art-bento-lunch-samantha-lee-6creative-food-art-bento-lunch-samantha-lee-7creative-food-art-bento-lunch-samantha-lee-8creative-food-art-bento-lunch-samantha-lee-9creative-food-art-bento-lunch-samantha-lee-11creative-food-art-bento-lunch-samantha-lee-12creative-food-art-bento-lunch-samantha-lee-13  creative-food-art-bento-lunch-samantha-lee-14creative-food-art-bento-lunch-samantha-lee-17creative-food-art-bento-lunch-samantha-lee-18creative-food-art-bento-lunch-samantha-lee-19creative-food-art-bento-lunch-samantha-lee-20creative-food-art-bento-lunch-samantha-lee-21creative-food-art-bento-lunch-samantha-lee-22creative-food-art-bento-lunch-samantha-lee-23creative-food-art-bento-lunch-samantha-lee-24creative-food-art-bento-lunch-samantha-lee-25


Komentáře

Nahoru