Dnes vyšlo 15 článků

Jak Ordr vyřadil několik firem zkaženým burritem

Služba Ordr funguje už od července 2014, od té doby každý všední den poctivě doručuje obědy a večeře svým zákazníkům. Sází hlavně na rychlost, která se zdá až nemožná. Někomu dovezou oběd za čtyři minuty, jinému za třicet sekund. Jak to dělají, to netušíme. Každopádně se stejnou rychlostí museli minulý týden jejich zákazníci běhat na záchod.

Ve středu 3. března dovezl Ordr mnoha svým zákazníkům chutný oběd v podobě burrita. Rychlost byla obdivuhodná jako vždy a chuť vynikající. Nikdo si nestěžoval, že by na jídle bylo chuťově něco špatného. Problémy se začaly objevovat až po zkonzumování. Nejhorší to bylo večer. Většina zákazníků si stěžuje na probdělou noc strávenou na záchodě. Někteří zmiňují, že díky Ordru vyzkoušeli záchody ve vlaku a trhli rekord v běhu na 400m ze zastávky domů. Jiní si zase přes noc přečetli všechny časopisy na záchodě. Postižených bylo každopádně dost. Ten, kdo po středečním burritu nezažil střevní potíže, byl spíše výjimkou.

svet_patri_tem

Zákazníci se samozřejmě ozývají a nejvíc to žije na facebookové stránce Ordru. Společnost se k tomu postavila čelem a zveřejnila vyjádření, že se věc již řeší. Čekají na výsledky laboratorních testů jídla a surovin, které by měly být k dispozici začátkem týdne. Někteří komentující jsou skutečně naštvaní, jiní to berou trochu s humorem.

comment4

Pokud si burrito objednal jeden člověk, bylo to ještě relativně v pohodě. Horší byly případy, kdy oběd od Ordru konzumovala celá firma. Tak se to stalo například v Socialbakers, Bauer Media nebo Box4Pet. Naštvané příspěvky v tom případě plně chápeme.

comment1

comment2

comment3

Je to průšvih, ale na druhou stranu, jak poukazují někteří zákazníci, je to poprvé, co se Ordru něco takového stalo. Rozhodně tím ale dokázali své motto „Vaříme jídla s příběhem“.

varime_jidla_s_pribehem

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru