AceThinker Screen Recorder Giveaway

AceThinker Screen Grabber Pro je všestranný počítačový program pro nahrávání činnosti na obrazovce. Zachytí obrazovku včetně zvuku z ozvučení, mikrofonu či z obojího. Nahrané video lze bez ztráty kvality uložit do všech používaných video formátů, jako jsou WMV, AVI, FLV a MP4. A co víc, vestavěný editor vám umožní vytvořit anotaci a obohacovat nahrávku v reálném čase během nahrávání.  Dokonce je v češtině. Zde je výčet hlavních rysů programu AceThinker Screen Grabber Pro.

Zachycení obrazovky ve více režimech: Screen Grabber Pro nabízí různé režimy snímání obrazovky tak, aby vyhovovaly různým situacím. Můžete nahrávat celou obrazovku, nějakou její část, nebo pouze oblast kolem kurzoru myši. A navíc lze nahrávat video z webové kamery, takže můžete dosáhnout efektu obraz v obraze či nahrát webovou konferenci.

acethinker

Zachycení obrazovky synchronně se zvukem: Při nahrávání obrazovky můžete zvolit i zvukový vstup. Znamená to tedy, že se bude nahrávat zvuk ve stejnou dobu, kdy budete nahrávat obrazovku. Jako zvukový vstup můžete zvolit ozvučení, mikrofon či obojí. Video a audio se zaznamená synchronně.

Uložení nahraného videa v různých formátech: Nenastane problém s kompatibilitou videa na různých platformách, protože tento program umožňuje uložit nahrávky do libovolného běžně používaného formátu včetně AVI, WMV, FLV, MOV, MP4, MPEG, 3GP, GIF apod. A dokonce se dá video sdílet okamžitě přes FTP nebo nahrát na YouTube.

Úpravy v reálném čase: K dispozici jsou základní funkce pro editaci videa, přičemž upravovat a komentovat videoukázky je možné v reálném čase. Přidáte obrázek, text, čáry, kruhy, šipky, obdélníky, efekty a další. Tato funkce je užitečná, pokud se snažíte něco vysvětlit.

Naplánování automatického nahrávání: Pozoruhodnou vlastností je plánovač úloh, který automaticky zachytí obrazovku počítače během vaší nepřítomnosti. Stačí si přednastavit počáteční čas, odkdy začít natáčet. Takto můžete sledovat obrazovku, aniž byste u ní museli být.

Rychlé snímky obrazovky: Dále je možné snímat screenshoty. Stačí táhnout kurzorem myši a vybrat určitou část obrazovku. Poté je možné provést nějaké základní úpravy, například napsat text, vytvořit značku či něco zvýraznit.

Použití programu Screen Grabber Pro, který zaznamenává vaši aktivitu na ploše obrazovky, je poměrně snadné. Stáhnout si ho můžete z oficiálních webových stránek. Instalace je jednoduchá a srozumitelná. Program se vyznačuje intuitivním ovládáním, které si osvojí i nováček.

Stačí vybrat režim snímání, vstupní zdroj zvuku a nastavit formát výstupního videa. Potom klepnete na tlačítko Start a začnete s nahráváním obrazovky. Jakmile je záznam v pořádku, kliknete na červené tlačítko Publikovat, čímž se dokončí nahrávání a uloží se na pevný disk jako soubor videa.

acethinker-2

AceThinker Screen Grabber Pro naděluje vánoční akci

Nyní může každý získat plnou verzi zdarma po dobu jednoho roku. Stačí navštívit webovou stránku AceThinker s akcemi, kde se dozvíte nejen více o této akci, ale také kde si můžete vychutnat až 50% slevy na další produkty AceThinkeru.

Komentáře

Nahoru