Jak moc jste vystaveni slunečnímu záření? Chytrý náramek poradí

Když se jde člověk opalovat, tak si musí dát pozor, aby se nespálil. To ví každý z nás. Kdo z nás si ale takové věci hlídá v každodenním životě? Asi nikdo. To se snaží změnit nový „chytrý náramek“ společnosti Netatmo, které měří vliv slunce na vaši kůži.

Jedná se o první náramek na světě, který měří sluneční záření. Vytvořila ho společnost Netatmo, která se dlouhodobě specializuje na soukromé meteostanice. Ženy se nemusí bát o vzhled.

Dostupná bude i aplikace pro iOS, kde budete moci vidět momentální statistiky a doporučení

Dostupná bude i aplikace pro iOS, kde budete moci vidět momentální statistiky a doporučení

Tento náramek pojmenovaný June totiž navrhla francouzská návrhařka šperků Camille Toupet, která pracovala například pro známou značku Louis Vuitton.

A cena? Ta bude v oficiální distribuce 99 dolarů, v přepočtu tedy kolem 2 tisíc Kč. Tento náramek bude dostupný v druhé čtvrtině tohoto roku a měl by být dostupný v zlaté, platinové a bronzové barevné variantě.

zdroj: mashable.com

Milovník knížek, počítačových her a anime. Kromě toho si myslí, že člověk by kromě ducha měl rozvíjet i své tělo. Proto se pravidelně věnuje běhání, posilování a několika dalším věcem. Na Objevit.cz vás pravidelně informuje o novinkách z IT.

Komentáře

Nahoru