Dnes vyšlo 15 článků

Jak kopírovat DVD disky s WinX DVD Ripper?

Jak kopírovat DVD disky s WinX DVD Ripper?

Dnes už většinu úložných hardwarů tvoří flash disky, ale jsou materiály, které potřebujeme zaznamenat na DVD disk. A následně DVD zkopírovat na další DVD disk. V tomto článku jsme si pro vás připravili jednoduchý návod, jak si zkopírovat DVD disky pomocí WinX DVD Ripper. S tímto návodem to zvládne i běžný uživatel PC. 

WinX Free DVD Ripper je nejlepší softwarem, který dokáže digitalizovat disky a usnadní zálohování, archivaci, editaci a sdílení. Od roku 2006 využilo WinX Ripper 5, 8 milonu uživatelů. Obrazový materiál můžete převést na ISO nebo DVD na MP4, AVI, WMV, FLV, MOV, MPEG, H.264, MP3 a DVD na NAS. Při stažení WinX Free Ripper se nemusíte obávat, že bude nadbytečně zatěžovat procesor vašeho PC, narozdíl od konkurentů optimalizuje velikost výstupního souboru a současně chrání váš disk.

Jak na to?

1) Na webu WinX DVD Ripper si Ripper stáhnete. Kliknete na “Stáhnout zdarma”. Soubor se vám stáhne v zipu, který obsahuje instalační program, licenční klíč a aktivační příručku.

Snímek obrazovky 2018-12-09 v 11.05.25

2) Aplikaci DVD Ripper otevřete a program jednoduše nainstalujete.

3) Všechny funkce v bezplatné verzi můžete používat bez omezení. Výčet funkcí se vám nabídne v horním menu.

Snímek obrazovky 2018-12-09 v 11.14.29

4) A nyní můžete začít se samotným ripováním. Kliknete na DVD Disc a načtete DVD, které chcete konvertovat.

Snímek obrazovky 2018-12-09 v 11.04.375) Vyberete si formát, ve kterém chcete DVD zkopírovat.

6) A nakonec už jen kliknete na tlačítko v pravém dolním rohu “RUN”.

Snímek obrazovky 2018-12-09 v 11.24.18

WinX DVD Ripper je spolehlivým softwarem, který vám pomůže zkopírovat veškerý materiál během 5 ti minut. Na kopírování DVD si už nemusíte hledat složité tutorialy na YouTube. Stačí si stáhnout Winx, který vám ulehčí práci. V předchozím článku jsme psali návod, jak nejrychleji stáhnout hudbu a videa z YouTube. V obou případech se jedná o neplacenou verzi, pokud chcete rozšíření a plně využívat všech funkcí, WinX má vánoční slevovou nabídku. DVD Ripper Platinum, DVD Copy Pro, VideoProc a Media Trans si můžete koupit v jednom vánočním balíčku za zvýhodněnou cenu 49.95 dolarů, v přepočtu za 1 135 Kč.

 

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru