Dnes vyšlo 15 článků

Jak jste se bavili, když jste byli děti? Aneb video o dětech závislých na počítačích

Kanadská značka Nature Valley, která spadá pod křídla potravinářského průmyslu General Mills, si vzala ve tříminutovém videu na paškál dnešní mládež. Ve videu zhlédnete formu zábavy posledních tří generací. Jistě vás nepřekvapí, když prozradíme, že ta poslední generace svůj čas věnuje především moderním technologiím.

Klíčovou otázkou videa je: „Jak jste se bavili, když jste byli děti?“ Naše babičky chodily na borůvky a dědečkové rybařili. Naši rodiče hrávali na schovávanou a pořádali utkání v baseballu. V současné době děti tráví více času doma za rozsvícenými obrazovkami než venku. Sociální média a online komunikace oslabila osobní kontakt, a to zejména u mladé generace.

ScreenHunter_1

Děti jsou dnes na moderních technologiích závislé.

Prvňáčci chodí do školy s nejnovějšími mobily a tablety

„Mou nejoblíbenější činností jsou videa a videohry. Strávím u nich i pět hodin denně. Minulý týden jsem sfoukl sérii seriálu s 23 díly za necelé 4 dny,“ prozradil desetiletý klučina ve videu.

Tvrzení dětí jsou opravdu překvapivá:

„Zapomenu, že jsem v domě, že mám rodiče, bratra a psa. Myslím pouze na videohru.“

Pakliže si myslíte, že u moderních technologiích tráví čas spíše kluci, jste na omylu.

Další dívka se nebojí prohlásit: „Umřela bych bez tabletu.“

ScreenHunter_2

10 aktivit, které můžete dělat v přírodě, jsou na webu Natural Valley

Nature Valley láká děti do přírody

Značka Nature Valley je spojena s přírodou, a proto do svých müssli tyčinek nepřidává umělé příchutě. Značka současně podporuje kampaň pod hastagem #RediscoverNature a na svém webu nabízí mapu pro vyhledávání kanadských národních parků. Také se zde dočtete deset tipů, jak se zabavit v přírodě.

Zdroj: Mashable

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru