Jak dostat svou fotku z Instagramu do muzea moderního umění

Známý malíř, grafik a filmový tvůrce Andy Warhol s oblibou říkal, že v budoucnu zažije každý svých 15 minut slávy. I díky Instagramu je to v dnešní době skutečně možné.

Belgická televizní show Culture Club, která se věnuje umění, spustila zajímavou akci. Umožňuje každému, kdo má účet na Instagramu, dostat se do S.M.A.K. – světově proslulého muzea moderního umění.

Culture Club se spojil s marketingovou agenturou Mortierbrigade a společně v muzeu nainstalovali interaktivní obrazovku. Na té se promítají fotky uživatelů z Instagramu, takže i vy máte příležitost dostat svůj snímek mezi díla Francise Bacona či právě Andyho Warhola.

gallery

Jediné, co musíte udělat, je opatřit svou fotku hashtagem #cultureclubinsmak. Pokud si budete chtít ověřit, že právě váš obrázek se objevil v galerii, podívejte se na livestream přímo na webu projektu.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru