Dnes vyšlo 15 článků

Jak dělat selfie, abyste nepřišli o život? Pravidla vydalo Rusko

Nedávno jsme informovali o incidentu, kdy mladá Ruska chtěla vyfotit selfie s pistolí u hlavy, ale pomýlila si spoušť. Smrt mladé dívky donutilo ruskou vládu vydat návod, kde nefotit selfie. Infografika nyní upozorňuje obyvatele Ruska, kde by neměli dělat originální selfie, aby nepřišli o svůj život.

17234690023_7f12843e19_k

Jak nedělat selfie?

Infografika zmiňuje také jednadvacetiletou Rusku, která si při focení selfie s pistolí u hlavy pomýlila spoušť. Místo spouště fotoaparátu zmáčkla spoušť pistole.

Žádné elektrické vedení, koleje, ani střecha

Infografika prozrazuje, že byste se měli vyhnout následujícím místům – elektrické vedení, lvi a další zvířata, která by vám mohla ukousnout hlavu. Dále byste se měli vyhnout kolejím, především když se k vám blíží vlak. V neposlední řadě není vhodné selfie na střeše, protože nikdy nevíte, který úhel může být ten osudný.

russia-safe-selfie-two

Zdroj: Cult of Mac

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru