Dnes vyšlo 15 článků

Jak být spokojený introvert – webinář „zdarma“

Jak být spokojený introvert – webinář „zdarma“

Pavla Říhová se se svým webinářem Šťastný introvert zařadila do naší kategorie milionových impérií. Pavla se snaží zacílit na skupinu stydlivých, přemýšlivých lidí – introvertů. Chce je přesvědčit o tom, že introverze jim může přinést spoustu pozitivního.

Jako u každého webináře vás přivítá úvodní video. Tentokrát v něm ovšem trochu atypicky nevystupuje tvůrce projektu, ale jedná se o kreslený a Pavlou Říhovou namluvený spot. Působí však zřejmě lépe, než kdyby v něm mluvila sama Pavla.

pavla_rihova1

Pavla Říhová

Jako plus by se dalo ohodnotit to, že je vidět život webu. V sekci Blog přibývají články pro introverty. Ale to bude zřejmě jenom tím, že je celý projekt ještě tak nový.

„V kurzu jsem dala dohromady vše, co mně samotné pomáhá lépe zvládat někdy nelehkou cestu introverta. Kurz obsahuje jednotlivé metody a návody, které jsem postupně nacházela a které mě podpořily a dodaly mi odvahu při překonávání nejrůznějších překážek. Během svého života jsem postrádala vzájemný kontakt, sdílení a podporu stejně založených lidí – introvertů a mívala jsem občas pocit, že jsem na problémy spojené s introverzí sama. Proto, i když se mám i já ještě co učit, mě stále více přitahovala myšlenka dát pro nás introverty nějak dohromady způsoby, názory a metody, které pomáhají mně a mohou pomoct i vám. Jejich seskupením do uceleného kurzu chci ulehčit cestu ostatním introvertům, aby se měli o co opřít a nemuseli složitě hledat.“

Po přihlášení do webináře zdarma máte šanci získat i bonus. Pokud ho budete sdílet, budete si moci zdarma stáhnout PDF dokument „Klíč ke splnění vašich snů“. Kromě něj se vám zobrazí jedno video. To je ale asi zřejmě všechno. Pokud chcete dále vstoupit do kurzu, budete již platit.

Během tříměsíčního praktického tréninku poznáte svoji osobnost, uvědomíte si své schopnosti, odhalíte svá přání, uděláte první krok ke splnění svých cílů, oceníte se, budete sebejistější, začnete vnímat svět jinak, objevíte svoji vášeň, narušíte rutinu a stereotyp a spoustu dalších podobných věcí. Tvůrci webinářů totiž mají jedno společné – perfektně ovládají slova.

stastnyIntrovert

Kurz je rozdělen do 13 týdnů, každý týden obdržíte jednu lekci. K lekcím budete mít k dispozici i pracovní sešity a videa. To vše za cenu 900 Kč, která je právě speciální zahajovací. Kurz totiž v současné době startuje poprvé. Bude mít také tak rychlý konec jako spousta podobných projektů?

Web: stastnyintrovert.cz
Facebook: https://www.facebook.com/pages/stastny-introvert

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru