Dnes vyšlo 15 článků

Jak by měla vypadat vaše svačina?

Jak vypadají vaše svačiny do školy či práce? Myslíme si, vypadají úplně obyčejně a ani nepřemýšlite nad tím, jak vypadají a jak by měli vypadat. Jak vypadají víte vy sami. A jak by měli vypadat? Na to se nyní podívejme.

Beau Coffron ze San Francisca si skutečně dává záležet na svačinách pro svoji dceru. Vytváří svačiny, které připomínají japonské bento. Svačiny vytváří pomocí většinou zdravých ingrediencí. A co vzniká? Spiderman, postavy z Narnie atp.

Coffron dělá tyto svačiny i pro svoje mladší děti, ale ty ještě nejsou dost staré na to, aby mohli chodit do školy. Pár let, a uvidíme 3x více svačin…

Od doby co Coffron začal dělat svačiny se toho hodně změnilo. Nejenom, že se stal internetovou celebritou, ale dokonce se více sblížil se svoji dcerou:

Začal jsem jsem si více všímat toho, na co se moje dcera dívá a s čím si hraje. Navíc si teď mnohem více povídáme o jejich zájmech.

Tak co, zaujalo vás to? Přemýšlíte nad něčím podobným u svých dětí?lunchbox-dad-food-art-bento-boxes-1 lunchbox-dad-food-art-bento-boxes-3 lunchbox-dad-food-art-bento-boxes-4 lunchbox-dad-food-art-bento-boxes-5 lunchbox-dad-food-art-bento-boxes-6 lunchbox-dad-food-art-bento-boxes-7 lunchbox-dad-food-art-bento-boxes-8 lunchbox-dad-food-art-bento-boxes-9 Watermark wild things  zdroj: boredpanda.com

Milovník knížek, počítačových her a anime. Kromě toho si myslí, že člověk by kromě ducha měl rozvíjet i své tělo. Proto se pravidelně věnuje běhání, posilování a několika dalším věcem. Na Objevit.cz vás pravidelně informuje o novinkách z IT.

Komentáře

Nahoru