Jak by měl vypadat správný billboard na nové iPhony

Bylo to tak udělané záměrně nebo je to jen krásná náhoda? Těžko říct. Rozhodně jsou to ale nejlepší reklamní billboardy na iPhone 6, které můžeme vidět.

Apple se potýká s velkou kritikou toho, že iPhone 6 Plus je tak velký, že se ohýbá v kapse. Někteří tvrdí, že je to příšerné a jak si to Apple vůbec mohl dovolit. Jiní říkají, že je celý problém vyhnaný do extrémů a že to ve skutečnosti tak strašné není. Sám Apple se vyjádřil, že si na ohnutí iPhonu stěžovalo pouze devět lidí.

Tak či tak se internetem šíří hromada videí a fotografií, na kterých různí lidé různými způsoby zkouší iPhone ohnout. A daří se jim to.

Ale představte si, že u toho to nekončí. iPhone ohýbají dokonce už na billboardech! Nebo to takhle bylo od začátku? Těžko říct, zda je to tak záměrně, ale rozhodně je to vtipné.

Tohle můžete vidět v Berlíně:

A tohle mají v Nizozemí:

A nejsou to žádné vtípky upravené v Photoshopu. Fakt to tam takhle je. Jeden čtenář The Verge se na ten berlínský billboard šel sám podívat a potvrdil, že existuje. Přesně takhle zahnutý.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru