Jak budou vypadat weby dnes v noci? Podívejte se!

Jak budou vypadat weby dnes v noci? Podívejte se!

Dnes večer čeká všechny dlouhá a hlasitá noc oslavující konec roku s desítkou na konci a příchod roku nového. Náš magazín si pro Vás připravil mnoho překvapení, která nás v roce 2011 čekají, každopádně i tento web bude slavit Silvestra. Nevěříte? Ale ano, weby přeci také slaví začátek nového roku, opíjí se a užívají si tu noc, která nezná hranic. Jasným důkazem je zajímavá stránka Alkowebizér.cz, ta nám může napovědět, jak budou webové stránky na Silvestra vypadat.

Alkowebizér.cz je v podstatě jednoduchá aplikace, která nás však může překvapit. Dokonale nám představí podobu opilých webových stránek, jejichž adresy do ní zadáme. Můžete si tedy zkusit, jak bude například vypadat náš web při oslavách. Nastavit si můžete i promile a čím větší zadáte, tím více bude náš web „opilý„.

Jak tedy bude vypadat Objevit?


Objevit.cz při třech promile alkoholu.

Rozhodně zajímavěji dopadl strýček Google. Ten je doslova na…


Google se doslova blízká ruštinou.

Vtipný je i text při zadání 7 promile. Jasně dokazuje, že vývoj webových prohlížečů je nesmírně pomalý a evidentně zapomíná na silnější nátury a oslavy nového roku. Pokud vlastníte svoje webové stránky, doufáme, že dopadnete lépe a noc si nezapomenutelně užijete. Jak vypadá Váš web?

V únoru 2010 ho coby studenta střední školy veřejnoprávní napadlo založit IT magazín. Našel si zajímavou doménu a začal budovat. Po roce mělo Objevit.cz denně stovky návštěvníků a stále jim předkládá více a více zajímavých článků z oblasti IT.

Komentáře

Nahoru