Jak budou vypadat reklamy na Instagramu?

Jak budou vypadat reklamy na Instagramu?

Na Instagramu budou reklamy. O tom jsme vás konec konců již informovali. Nicméně Instagram nám již poodhalil, jak tyto reklamy budou vypadat. A nemusíte se bát, nebude to nijak hrozné.

Ukázková reklama, kterou můžete vidět dole, připomíná typický uživatelsky nahraná fotografie nebo video. Liší se pouze tím, že vpravo nahoře bude napsáno „Sponzorováno“ a bude zde možnost skrýt tento placený příspěvek.

Reklama nepůsobí nijak rušivě

Instagram již dříve oznámil, že reklamy se objeví v nejbližších měsících. Ve čtvrtek na svém blogu odhalil, že ukázkovou reklamu představí „někdy příští týden.“ Rovněž napsali:

Chceme, aby reklamy byli kreativní a chytlavé, takže jsme začali značkami, které už jsou nyn na Instagramu populární. Pokud se vám reklama nelíbí, stačí kliknout na „…“ pod ní a napsat proč se vám nelíbí. To nám umožní vám příště ukázat zajímavější reklamy.

Instagram rovněž nabídl pohled na další příklad takového reklamy:

Reklamy by měli být kvalitní

Reklamy by měli být kvalitní

zdroj: mashable.com

Milovník knížek, počítačových her a anime. Kromě toho si myslí, že člověk by kromě ducha měl rozvíjet i své tělo. Proto se pravidelně věnuje běhání, posilování a několika dalším věcem. Na Objevit.cz vás pravidelně informuje o novinkách z IT.

Komentáře

Nahoru