Dnes vyšlo 1 článků

Jak bude vypadat plastový iPhone

Jak bude vypadat plastový iPhone

Jak bude asi vypadat plastový iPhone, pokud k němu vůbec dojde? Návrhář se opřel o dostupné uniklé informace a vytvořil video, ve kterém představuje design očekávané levnější verze iPhonu.

V poslední době jsme psali už o videu, ve kterém designér představuje novou verzi iOS, a zároveň byla v článku vysvětlena skutečnost, že nový iPhone zřejmě ponese číslo 6. Teď přišel podobný čin. Návrhář Ran Avni se opřel o všechny fámy kolující o údajné levnější plastové verzi iPhonu, která by měla přijít na trh koncem tohoto roku, a vytvořil video, ve kterém ukazuje, jak by takový iPhone mohl vypadat.

Avni se nestydí ukázat, co si myslí, pokud jde o potenciální nové produkty Apple. Po vytvoření již několika koncepčních videí v minulosti nasbíral zkušenosti a každé z jeho videí je stále lepší a lepší.

Podívejte se na video a dejte vědět, co si myslíte. Může si Apple pomoci tím, že bude dělat levnější iPhony? Neztratí tím tak svoji pověst, že dělá vždycky jen kvalitní věci?

Zdroj: news.softpedia.com

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru