Dnes vyšlo 15 článků

Jak bude vypadat nový iPhone 7?

První koncept iPhonu spatřil světlo světa v roce 2007. Trend konceptů nadále pokračuje. Aktuálně se můžete seznámit s vizí budoucí generace iPhone 7 Slim. Tloušťka zařízení bude pouhých pět milimetrů.

ScreenHunter_1

Budoucí generace iPhone 7

Model iPhone 6/6 Plus je doprovázen aférou, že při nadměrném vyvíjení tlaku se jeho tělo ohne. Nicméně nový iPhone 7 Slim by neměl něco podobné dovolit, neboť Apple použije posilněnou konstrukci.

iPhone 7 Slim

ScreenHunter_2

Tloušťka pouhých 5 mm

Chcete-li nahlédnout do budoucnosti, zhlédněte nový koncept iPhonu 7 Slim. Pyšní se tloušťkou pouhých 5 milimetrů, 20 Mpx fotoaparátem a celoskleněnou plochou na přední straně těla. Možná vám koncept přijde nereálný, ale takového iPhonu bychom se mohli dočkat během následujících tří až čtyř let.

Zdroj / Foto: YouTube

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru