Dnes vyšlo 15 článků

JAK BUDE VYPADAT DALŠÍ GENERACE APPLE WATCH?! Opravdu se máme na co těšit!

Apple teprve nedávno vstoupil na pole nositelných technologií, ale už se povídá o druhé generaci jeho hodinek. Ačkoliv je to zatím hudba vzdálené budoucnosti, Apple už na nich pravděpodobně tvrdě pracuje, takže není pochyb, že zvěsti budou přibývat. Tady je přehled toho, co se aktuálně povídá.

Žádné velké designové změny

I když dřívější zvěsti tvrdily, že přibyde FaceTime kamera, nové zprávy z Jižní Koreje uvádí, že designově se nic nezmění (takže kamera nebude). Apple Watch 2 budou vypadat úplně stejně. Budou obdélníkové a budou mít stejné rozlišení displeje. Neměly by být ani tenčí, displej sice bude užší, ale vyrovná to větší baterie.

Čitelnější displej

Displeje pro příští Apple Watch budou vyrábět LG a SamsungRozměry a rozlišení zůstanou, ale zlepší se čitelnost. Majitelé Apple Watch Sport ten problém nemají, ale u modelů Apple Watch a Apple Watch Edition je využit safírový displej, který je na slunci špatně čitelný.

Větší baterie

Baterie bude větší nejen rozměrově, ale i kapacitně. Přesná čísla neznáme, nicméně víme, že nová verze operačního systému Watch OS bude vyšší kapacitu baterie vyžadovat. Přibyly animované přechody a další funkce, které vysávají baterii, takže celková výdrž hodinek se možná ani o moc nezlepší.

Menší závislost na iPhonu

Apple Watch byly vždycky jen doplňkem iPhonu, do budoucna prý budou samostatnější. Spoustu úkonů zvládnou bez Bluetooth spojení s iPhonem.

17212856479_792029b622_o

Trochu levnější Apple Watch seženete na Behance

Víc drahých modelů

Jedna zpráva, o které se tvrdí, že je téměř 100% pravdivá, je dostupnost dražších modelů. Ano, současné hodinky podle Applu zřejmě nejsou dost drahé, a tak se bude další generace vyrábět i z titanu, wolframu, palladia, platiny atd. „Levné“ modely zůstanou, ale milionáři budou mít větší výběr.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru