Dnes vyšlo 1 článků

Jak bude vypadat budoucí generace iPhonu včetně nového iOS podle slovenského grafika Miloše Belance

Je tomu relativně nedávno, co byl na pódiu v Sillicon Valley představen zbrusu nový iPhone 6s. Ten ve zkratce přinesl zbrusu nový 3D touch, luxusní fotoaparát a ještě “nabušenější procesor” než byl jakýkoliv před tím. Můžu tady jmenovat kupu novinek, které koupí 6s-ky získáte, ale v tom vám poradí spíše náš starší článek

Tentokrát tu jsem kvůli něčemu jinému. Je tomu tak u každé nadcházející generace iPhonů, a to jsou koncepty. Grafici z celého světa se snad každý rok předhánějí v tom, kdo představí lepší koncept nové generace iPhonu. Tentokrát se tu objevil jeden opravdu povedený koncept od slovenského grafika Miloše Belance z DeepMind.

Koncept na sebe v posledních několika dnech upotal pozornost svým futuristickým designem, ve kterém grafik tvrdí, že Apple chystá displej pokrývající kompletně celý přední panel. Proč ne?

Displej na celé přední straně iPhonu?

Umíte si představit, že hrajete například Pixwords nebo Clash of Clans na celém displeji. Celkem pěkná představa, Miloš však uvádí, že displej na přední ploše není nutno využívat nepřetržitě. Už jenom po stránce baterie by to bylo nemožné, ale například u některých her, aplikací a notifikací by to mohlo stát za to.

Full_iPhone_0000418-2_1

Ve své práci však pokračuje. A kromě luxusního návrhu iPhonu 7 přichází s návrhem budoucího mobilního operačního systému. V budoucí iOS 10 by dle něj neměl chybět i Mission Control (známý pro uživatele OS X), který je obohacený o prvky ze sociálních sítí (ala Facebook, Instagram a podobně).

Komentáře

Nahoru