Dnes vyšlo 15 článků

Jak 21letá dívka získala nahrávací smlouvu přes Tinder

Seznamovací aplikaci Tinder používají lidé po celém světě. Prostřednictvím aplikace si někdo najde životního partnera. Jednadvacetiletá dívka prostřednictvím Tinderu získala nahrávací smlouvu.

Ryn Weaver je stoupající pop hvězda, která momentálně bydlí v Los Angeles. A své fanoušky seznámila s příběhem, jak se setkala s producentem Bennym Blancem, který pracoval s umělci jako Katty Perry, Maroon 5 či Wiz Khalifa.

ryn-weaver-pop-star-tinder-1

Ryn Weaver

První s ním ztratila kontakt, pak se setkali na Tinderu

Bylo to před čtyřmi lety. Přestěhovala jsem se do New Yorku. Byl Halloween a já jsem se seznámila s Bennym Blancem díky mému expřítelovi. V tu noc jsme si vykládali o hudbě a ostatních věcech. Poté (o několik měsíců později) to byla náhoda. Moje kamarádka měla účet na Tinderu. Zrovna jsme byli v Los Angeles. A říkala: „Kdo je ten chlap? Máme společné přátele.“ Já jsem jí řekla: „Oh můj bože. Vždyť já ho znám.“ Nakonec jsme se zeptali Bennyho, co dělá tady v Los Angeles. On řekl: „Přišel jsem sem na půl roku dělat hudbu.“ Potom řekl: „Přijďte zítra na mou narozeninovou oslavu.“ Tak jsme šli na jeho oslavu, bylo to tak hloupé. Moje kamarádka šla pro něj a já jsem mu pak říkala něco jako: „Hm, mohla bych s tebou na chvíli mluvit, chtěla bych zkusit něco s hudbou.“ A on: „Hodně štěstí.“ Tak jsem mu poslala svou nahrávku a o dva dny později mi volá, že chce se mnou pracovat. A díky Tinderu mám nahrávací smlouvu.

Zdroj / Foto: Business Insider

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru