Jack Dorsey se stal stálým CEO Twitteru

Twitter konečně oznámil, kdo nastoupí trvale na pozici CEO. Je to Jack Dorsey, jeden ze spoluzakladatelů Twitteru. Výkonný ředitel Dick Costolo sestoupil ze své pozice v červnu a Dorsey nastoupil na jeho místo. V té době myslel, že se stane pouze dočasným ředitelem Twitteru.

Po měsících zvěstí bylo potvrzeno, že Jack Dorsey zůstane ve funkci CEO Twitteru a Square nastálo.

10723434014_fbfe36a64c_h

CEO Twitteru se nastálo stal Jack Dorsey

„Byl jsem CEO obou firem více než tři měsíce. Ve svém týmu mám nejchytřejší, nejsilnější a nejodhodlanější lídry světa,“ napsal Jack na Twitteru.

Dick Costolo poblahopřál novému CEO prostřednictvím tweetu a okamžitě odstoupil z hrací plochy. Jack Dorsey je nejen spoluzakladatelem Twitteru, ale současně i jedním z největších akcionářů ve společnosti.

Jack Dorsey má oficiálně na starosti celou společnost a uvažuje nad změnami většího charakteru. Chce zrušit například limit 140 znaků a radikálních změn se chystá mnohem více.

Zdroj / Foto: The Next Web

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru