Dnes vyšlo 15 článků

Tisková zpráva: Ixia Innovation umožňuje zákazníkům nabízet výkonná síťová řešení s nižší investicí

Ixia Innovation umožňuje zákazníkům nabízet výkonná síťová řešení s nižší investicí

Produktová řada Xcellon-Multis nabízí testovací řešení HSE s největší hustotou na trhu, které podporuje přenosové rychlosti 100G, 40G a 10G a umožňuje provádění kontrol a ověřování funkčnosti vysoce kvalitních síťových platforem.

Ixia (index Nasdaq: XXIA) představila novou rodinu produktů, které jsou navrženy tak, aby umožnily firmám a poskytovatelům služeb zvládnout větší přenosové kapacity a nabízet stále dokonalejší služby. Řešení XcellonTM-Multis nabízí firmám a poskytovatelům služeb flexibilitu v oblasti testování náročných scénářů a situací u produktů a systémů, které vyžadují vysokou síťovou přenosovou kapacitu 10GE, 40GE nebo 100GE, a to při vyšších rychlostech, což umožňuje rychlejší návratnost investice.

Provoz na internetu, včetně cloudových aplikací, stahování různých druhů médií, online přehrávání videa, sdílení mezi jednotlivými body (peer-to-peer) a také rychle rostoucí využívání bezdrátových sítí, rostou exponenciálně a stávající přenosová kapacita přípojek s agregací 10 Gb/s již není dostatečná. I po přechodu na vyšší rychlosti, jako například 40 či 100 GE, poptávka po větší přenosové kapacitě stále roste. Prostřednictvím produktové rodiny Xcellon-Multis umožňuje Ixia svým zákazníkům z řad firem, poskytovatelů služeb a výrobců zařízení možnost testovat a ověřovat složitá a rozsáhlá síťová řešení, a to za nižších nákladů, díky lepšímu využití prostoru, energií a zvýšení účinnosti chlazení.

Nejdůležitější informace z této zprávy

Zákazníci firmy Ixia mohou nyní udělat více s menším vybavením, díky produktům Xcellon-Multis, které zvládnou až stovky přístupových portů s přenosovou rychlostí 40 a 100 GE. To je zvlášť důležité zejména v datových centrech, kde stále rychlejší růst hustoty dat a vyšší nároky na přenosovou kapacitu trvale zatěžují jednotlivé síťové prvky.

•Neustálý růst nároků na přenosovou kapacitu tak vyvolává poptávku po síťových produktech, které nabízí stále větší hustotu vysokorychlostních portů.

•Produktová řada Xcellon-Multis posouvá tento průmysl vpřed díky tomu, že zákazníkům umožňuje provádět testování zařízení s až 2x větší hustotou s pomocí přístrojů, které jsou menší a hospodárnější než dnes běžně používané nástroje.

•Řešení Xcellon-Multis tak umožňuje testovat širší pásmo a odolnost proti chybám i ve vysoce výkonných síťových architekturách.

•Mezi výhody řešení Xcellon-Multis patří:

– Lepší návratnost vložené investice – díky ventilátorové technologii je možné z jednoho zkušebního portu testovat více různých rychlostí.

– Menší prostorové nároky – největší šířka pásma na rackovou jednotku.

– Snížení provozních nákladů – méně energie a chlazení znamenají větší úsporu.

– Maximální všestrannost – testování běžných vlastností produktů při více rychlostech.

Ixia představí technologii Xcellon-Multis ve stánku číslo 15. na veletrhu Ethernet World, který se koná v Praze od 30. září do 2. října 2013.

Komentáře odborníků

„Řešení Xcellon-Multis firmy Ixia je prvním řešením, které uspokojuje naše potřeby v oblasti testování HSE, které stále rostou spolu s tím, jak se síťové služby stávají náročnější, dokonalejší a diverzifikovanější,“ řekl Darius Goodall, ředitel technického marketingu ve firmě Extreme Networks. „Díky flexibilitě, kterou nám toto řešení poskytuje v oblasti testování různých rychlostí a rozhraní a také díky možnosti využívat až stovky portů s přenosovou kapacitou 40 a 100 GE, tak můžeme uspokojovat stále rostoucí požadavky našich zákazníků.“

„V roce 2008 představila firma Ixia vůbec první testovací řešení 100GE a od té doby neustále našim zákazníkům nabízíme inovativní produkty využívající přenosové kapacity 10, 40 a 100 GE“, řekl Michael Haugh, manažer pro produktový marketing ve firmě Ixia. „Inovativní řešení Xcellon-Multis vybírá z těchto technologií to nejlepší a mění je v jednu univerzální platformu, která našim zákazníkům pomáhá nabízet kvalitnější síťové služby.“

O společnosti Ixia

Ixia vytváří skvělé produkty, které zákazníkům umožňují propojit svět. Ixia pomáhá svým zákazníkům nabízet špičkové služby díky rychlým, spolehlivým a dynamickým síťovým technologiím a službám. Prostřednictvím řešení, která zrychlují a zabezpečují dodávky služeb a produktů tak zákazníci firmy Ixia těží z rychlejšího uvádění nových výrobků na trh, z optimalizovaného výkonu a lepší kvality. Více informací najdete na webové stránce https://www.ixiacom.com.

Kontakt pro vydavatele:

Richard Page, +44 1628 408776

rpage@ixiacom.com

Amy Elston, +44 (0)20 8392 4081

Amy.elston@axicom.com

Zdroj: Ixia

Tuto tiskovou zprávu v originále nejdete na:

https://www.businesswire.com/news/home/20130918006079/en

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

(BW)

Zdroj: ČTK/Protext

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru