iWatch: Jak budou vypadat applovské hodinky? Budou kulaté a lehké

iWatch: Jak budou vypadat applovské hodinky? Budou kulaté a lehké

Apple nezaostává a už nyní má na stole vypracovaný koncept nových applovských hodinek s názvem iWatch. Podle analytika Briana Blaira by měly být kulaté a tenké. Také by mělo být více modelů a cenu by mohla proplácet pojišťovna.

Další kus pomyslné skládačky je nalezen! Tentokrát se jedná o chytré hodinky od Applu, na které se řada applovských fanoušků doslova nemůže dočkat. Analytik Brian Blair (Rossenblatt Securities) uveřejnil podle tchajvanského dodavatelského řetězce, že nové hodinky iWatch budou dělané na způsob Moto 360 od Motoroly. Co to znamená? Že iWatch budou kulaté. Zároveň by měly být i podstatně tenčí.

Více modelů: Pro ženy a pro muže?

Blair také uvedl, že Apple chystá více modelů. Podle spekulací by se mohlo jednat o model pro muže a model pro ženy. A kdy začne výroba? Měla by začít v červenci (až srpnu). Avšak hodinky spatří světlo trhu až ke konci roku.

Na co se můžeme těšit?

A jaké budou mít vybavení? U iWatch se máme na co těšit, neboť by měly být vybaveny senzory a klíčově spjaty s aplikací Healthbook. Náklady na pořízení by prý mohly hradit i pojišťovny. Zmiňovaný analytik tím odůvodňuje to, že si tím Apple nahradí upadající trh iPodů.

Mimochodem, když jsme u té Motoroly, tak ta uveřejní své hodinky během léta. To je vše, co prozatím veřejnost ví…

Pokud může nějak pomoct ke krásné a inspirativní budoucnosti, tak tím, že o ni bude psát.

Komentáře

Nahoru