Ivo Lukačovič je zpět. Seznam jeho návrat vítá

Zakladatel a většinový majitel možná nejznámějšího webového projektu – Seznam.cz – se vrací na místo činu. Ivo Lukačovič sice nebude zastávat žádnou výkonnou roli ve firmě, ale chce nadále promlouvat do strategie, produktů a působit jako vizionář.

S návratem zakladatele Seznamu je spojený i návrat Seznamu k původnímu sloganu: „Seznam, najdu tam, co neznám“ namísto současného: „Seznam, najdu tam, co hledám“. Změna sloganu by měla proběhnout v lednu. Důvody, proč se Ivo Lukačovič rozhodl pro comeback, jsou uvedeny v tiskové zprávě firmy, kterou najdete na adrese:

https://seznam.pr.sblog.cz/2012/12/07/520

Dlouhodobá práce z domova mi už nevyhovovala a Seznam.cz mi začínal chybět, a proto jsem se rozhodl, že se do něj vrátím, se všemi výhodami, které jako majitel a předseda představenstva mám. Chci se hlavně věnovat našim produktům a předávat své vize dál,“ uvedl Ivo Lukačovič, zakladatel a většinový majitel Seznam.cz.

K návratu Lukačoviče se vyjádřil také generální ředitel Seznamu Pavel Zima, který by měl zůstat i nadále šéfem celé firmy.:

Jsem rád, že se Ivo rozhodl věnovat se zase produktům a službám Seznamu, jeho výborný produktový cit a vize nám určitě hodně pomůžou.

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru