Ištván Evženovič vybral na Startovač.cz přes 630 tisíc korun

V lednu jsme vás informovali o tom, že Ištván Evženovič hledá podporu pro svou knihu „366 dní za katrem“ na českém crowdfundingovém portálu Startovač.cz. Jeho kniha popisuje den po dni strávený ve věznici, přičemž se nebál použít svérázný styl psaní. Ve své podstatě se jedná o deník popisující českou policii, justici, vazbu a výkon trestu.

Cílem kampaně na Startovač.cz bylo vybrat 200 tisíc korun. Tyto peníze poputují na chlast, děvky, korekturu, grafiku obálky, výrobu elektronické verze, samotný tisk, distribuci a propagaci. V létě letošního roku by měla kniha vyjít. Informace o průběhu knihy můžete sledovat na facebookové stránce autora.

V úterý 7. března kampaň skončila s vybranými 632 tisíci korunami. Takový úspěch snad nikdo nečekal. Projekt podpořilo celkem 1 457 fanoušků.

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru