Dnes vyšlo 15 článků

iPhone SE 2020: na trhu nemá konkurenci

iPhone SE 2020: na trhu nemá konkurenci

“Víc, než čekáš. Za míň, než myslíš.” To je slogan nového iPhonu SE, jehož první kousky jsou na cestě do ČR. Nové SE je revolučnější, než by se mohlo zdát. Apple vsadil na nízkou cenu a skvěle vychytal dobu uvedení SE na trh. 

Nový SE má nejvýkonnější čip, retina HD display, Touch ID a je voděodolný. Apple zkrátka vytáhl rto nejlepší ze svých iPhonů a dal to do upraveného těla iPhonu 8. SE 2020 je vybaveno fotoaparátem schopným vytvořit portrétní snímek. Absenční ej však noční režim, kterým se pyšní předchůdce iPhone 11.

Snímek obrazovky 2020-04-20 v 9.15.57

 

IPhone SE se nabízí ve třech barevných provedeních – černá, bílá a červená. Nicméně barva je zřetelná pouze na zádech zařízení, přední display je ve všech provedeních v černé barvě, což trochu ztrácí význam výběru barvy. Barva zad bude zřetelná pouze v průhledném krytu. Vybrat si klasicky můžete vnitřní paměť – 64 GB, 128 GB, 256 GB.

O SE budou mít zájem firmy, Apple nováčci nebo majitelé starých SE a dalších starších modelů od Applu. Více než příznivá cena může nalákat I odpůrce Apple. SE na trhu konkurenci opravdu nemá. Všichni konkurenti se šplhají do technických výšit svých smartphonů a chtějí je stále zdokonalovat, ale nechají si to také zaplatit. S tak levným modelem na trhu nedisponuje nikdo. Apple zvolil naprosto opačnou strategii, než konkurence a vypadá to, že se to více než vyplatí.

 

iPhone SE parametry

Mobilní telefon 4,7″ IPS 1334 × 750, 6jádrový procesor, interní paměť 64 GB, zadní fotoaparát 12 Mpx (f/1,8), přední fotoaparát 7 Mpx, optická stabilizace, GPS, Glonass, NFC, LTE, Lightning port, čtečka otisků, voděodolný dle IP67, single SIM + eSIM, neblokovaný, rychlé nabíjení 18W, bezdrátové nabíjení, iOS 13.

Snímek obrazovky 2020-04-20 v 9.16.09

Jedná se o nejlevnější smartphone tohoto roku na trhu. Za 64 GB vnitřní paměti zaplatíte 12 990 Kč. Za 256 GB pak 17 590 Kč.

Zdroj, foto: alza.cz

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru