iPhone nabíječka ve stylu nabíjecí stanice Tesla Supercharger

S kreativním nápadem přišel Martin Hansen z Německa, který je vášnivým fanouškem automobilky Tesla Motors. Představil originální nabíjecí zařízení nejen pro iPhone, které vypadá jako zmenšená verze nabíjecí stanice Tesla Supercharger.

Martin k realizaci své myšlenky použil pouze 3D tiskárnu a základní modelovací programy (CAD a Autodesk Inventor). Speciální nabíječka na iPhone se skládá z šesti plastových součástek, které jsou spojené do ojedinělého tvaru kopírujícího vzhled nabíjecí stanice Tesla Supercharger.

image

Nabíječka ve stylu nabíjecí stanice Tesla Motors. Zdroj: My Supercharger

Z jedné strany je zmenšenina propojená prostřednictvím konektoru USB. Výstup tvoří nejen Lightning konektor pro iPhony (od verze 5), ale na své si přijdou také uživatelé smartphonů s micro-USB či USB-C konektorem.

Cena unikátní nabíječky ve stylu stanice Tesla Supercharger je 99,99 dolarů. Ale pokud máte šikovné ruce, potom si můžete na webových stránkách Martina Hansena stáhnout potřebné soubory a vytvořit si zařízení sami.

Zdroj: My Supercharger

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru