Tisková zpráva: iPhone je pro firmu PicsArt již třetím vítězstvím

iPhone je pro firmu PicsArt již třetím vítězstvím

Světová jednička v oblasti fotografických aplikací na mobilních platformách Android a Kindle se těší velké popularitě i na platformě iOS

PicsArt, Inc., přední světová aplikace pro úpravu fotografií na mobilních telefonech, je nyní, po netrpělivém očekávání ze strany svých fanoušků, konečně k dispozici také na platformě iPhone. Poté co se aplikace PicsArt stala jedničkou v oblasti úpravy fotografií na platformách Android a Kindle se nyní zaměřila na získání dominantní pozice v oblasti mobilní fotografie také na platformě iOS, kam se rozhodla vstoupit na základě velké poptávky ze strany uživatelů mobilních telefonů iPhone. PicsArt, otevřená aplikace financovaná z vlastních zdrojů a založená na crowdsourcingu, nabízí kompletní funkčnost v oblasti úpravy a vytváření fotografií přímo v mobilních zařízeních a současně nabízí celou řadu intuitivních funkcí, které umožňují uživatelům popustit uzdu své kreativitě a udělat ze svých fotek umělecká díla.

“Spuštění aplikace PicsArt ve verzi pro iPhone je vyslyšení volání naší rostoucí a aktivní komunity uživatelů, kteří svou zpětnou vazbou udělali z aplikace PicsArt to, čím je dnes,” řekl Artavazd Mehrabyan, spoluzakladatel aplikace PicsArt a technologický ředitel firmy. “Od našeho založení jsme získali bezpočet žádostí o zpřístupnění aplikace i pro uživatele mobilních telefonů iPhone. Zejména se jednalo o uživatele, kteří k iPhone přešli z jiných zařízení a až dosud neměli možnost používat tak robustní a kvalitní aplikaci jako je PicsArt. Věříme, že kreativní komunita uživatelů mobilních telefonů iPhone si oblíbí skvělé a intuitivní funkce, které v každém z nás umí probudit umělce.”

Trh aplikací pro úpravu fotografií každý den roste a konkurence na něm je den ode dne ostřejší. Uživatelé hlasitě volají po aplikaci nabízející kompletní paletu funkcí a současně volné šíření svých fotografií na všechny platformy bez toho, aniž by byla porušena práva na ochranu osobních údajů. Od svého založení v listopadu 2011 klade firma PicsArt na první místo svou komunitu, řídí se jejími doporučeními a neustále svou aplikaci vylepšuje. Věrní uživatelé aplikace PicsArt nám i nadále vyjadřují ohromující podporu, což dokazuje počet zhlédnutí recenze naší aplikace na Google Play, který přesáhl 500 tisíc, přičemž průměrné hodnocení bylo 4.7. Počet stažení aplikace do konce roku 2012 byl více než 35 miliónů.

Aplikace PicsArt nabízí kompletní paletu funkcí potřebnou pro úpravu mobilních fotografií. Jedná se o profesionální nástroj, který je snadno přístupný i průměrným uživatelům a umožňuje jim naplno probudit jejich uměleckého ducha a užít si skvělou zábavu při vytváření svých vlastních mistrovských děl. Čisté, jednoduché a uživatelsky přívětivé rozhraní aplikace PicsArt umožňuje uživatelům vytvářet si v reálném čase vlastní jedinečné fotografie, uložit je a sdílet je na jakékoli platformě pro sociální média.

Více informací najdete na webových stránkách picsart.com, na Facebooku https://www.facebook.com/PicsArtPhotoStudio nebo na Twitteru https://twitter.com/PicsArtStudio.

O společnosti PicsArt

PicsArt je dceřinou firmou společnosti SocialIn se sídlem v Mountain View, Kalifornie. Aplikace PicsArt vznikla z čirého zoufalství uživatelů, kteří neměli žádnou dostatečně robustní aplikaci pro úpravu fotografií, jejíž používání by bylo bezplatné. Když byla aplikace v listopadu 2011 spuštěna, existovaly na trhu aplikace se skvělým jedním nebo dvěma nástroji, ovšem stále neexistovala jedna bezplatná platforma, která by uživatelům nabídla vše co fotograf může potřebovat v rámci jedné aplikace. Aplikace PicsArt tento problém vyřešila a dnes je jedničkou na trhu fotografických aplikací na platformě Android. Aplikace PicsArt se trvale umísťuje mezi 50 nejlepšími bezplatnými aplikacemi v online-obchodu Google Play a s více než 35 milióny stažení stále roste. Každý měsíc si jí stahují více než 3 milióny uživatelů. A to je navíc pouze začátek vývoje aplikace PicsArt.

Kontaktní informace

PAN Communications, PR agentura firmy PicsArt

Susan Frechette, 617-502-4300

picsart@pancomm.com

Twitter: @picsartstudio

Zdroj: PicsArt, Inc.

Přečtěte si tuto tiskovou zprávou online na webové stránce:

https://www.businesswire.com/news/home/20130107005469/en

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

(BW)

Zdroj: ČTK/Protext

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru