iPhone 7 údajně nebude mít Smart Connector

Každý týden se objevují zajímavé informace o specifikacích a funkcích očekávaného iPhonu 7. Významní analytici se shodují, že nový model společnosti Apple bude mít duální fotoaparát a nebude mít 3,5mm Jack pro sluchátka. A portál MacFan zveřejnil údajné schéma budoucího iPhonu 7, které naznačovalo přítomnost Smart Connectoru v zadní části. Nicméně Mac Otakara nyní naznačil, že nakonec jablíčková společnost od Smart Connectoru upouští.

Smart Connectorem disponuje iPad Pro, u kterého slouží k připojení klávesnice Smart Keyboard. Ale není doposud jasné, k čemu by měl tento konektor sloužit u iPhonu. Možná k bezdrátovému nabíjení anebo také k připojení klávesnice. V březnu letošního roku se dostaly do oběhu první informace poté, co čínská webová stránka zveřejnila fotografii s iPhonem 7 Plus, který byl vybavený duálním fotoaparátem a zmiňovaným Smart Connectorem na zádech.

iphone_7_plus_rear

Snímek údajného iPhonu 7 Plus

Mac Otakara v nové zprávě podotknul, že společnost Apple by měla od Smart Connectoru upustit. A pokud by chtěla integrovat do iPhonu 7 bezdrátové napájení, byla by součástka zakomponována v samotném těle zařízení.

Nicméně výše uvedené informace nejsou jisté, a proto budeme muset ještě počkat na nějaký velký únik anebo oficiální představení. A poté bude jisté, zda společnost Apple použije Smart Connector či nikoliv.

Zdroj / Foto: MacRumors

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru