iPhone 7 Pro nebude

Japonský server Mac Otakara cituje své spolehlivé zdroje, podle kterých společnost Apple představí pouze dva modely, a to konkrétně 4,7palcový iPhone 7 a 5,5palcový iPhone 7 Plus. Předpokládaná třetí varianta označovaná jako iPhone 7 Pro, která měla disponovat duální kamerou a Smart Connectorem, nebude.

Apple bude podle zdroje pokračovat v obvyklém způsobu pojmenovávání svých telefonů, přestože letošní modely se nebudou pyšnit příliš mnoha zajímavými funkcemi. A je možné, že příští rok kalifornský gigant přeskočí model „s“ a rovnou světu představí iPhone 8.

iphone7plusproback

Zdroj: MacRumors

Zpráva dále přináší informace o vzhledu, které už známe. Nadcházející telefony iPhone nebudou mít 3,5mm konektor a budou disponovat čipem A10 SoC. Otazník ještě visí nad barevnými odstíny, protože o nich ještě žádný zdroj příliš nemluvil.

Společnost Apple představí iPhone 7 a iPhone 7 Plus dne 7. září 2016, přičemž předobjednávky začnou o dva dny později. A do prodeje by se novinky mohly dostat 23. září 2016.

Zdroj: MacRumors

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru