Dnes vyšlo 15 článků

iPhone 7 Plus s duální kamerou v modré barvě

Společnost Apple už brzy představí nadcházející iPhone. Ačkoliv stále nevíme, co přesně můžeme od další generace očekávat, neustále se objevují různé spekulace a předpoklady.

Už 9. září 2016 pravděpodobně vypuknou předobjednávky iPhonu 7, přičemž oficiální prodej by měl být zahájen dne 16. září 2016. Oblíbený YouTube kanál Unbox Therapy sdílel video, ve kterém představil prototyp iPhone 7 Plus.

iphone 7 plus modrý

iPhone 7 Plus v modré barvě, Zdroj: YouTube (screenshot z videa)

Ve videu můžete vidět, jak by mohl iPhone 7 Plus vypadat. Včetně duálního fotoaparátu, který však u standardního iPhonu 7 bude chybět, je viditelná absence konektoru pro sluchátka. A navíc, video dává pohled na to, jak by mohl iPhone 7 Plus vypadat v modré barvě.

iPhone 7 Plus by dokonce mohl být vybaven bezdrátovým nabíjením, tedy na zadní straně těla by se nacházely pouze dokovací magnety.

Apple by měl iPhone 7 oficiálně představit 7. září 2016, a tak můžeme pouze čekat na to, co ze spekulací bude a nebude pravda.

Zdroj: High Snobiety

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru