Dnes vyšlo 15 článků

iPhone 7 nebude!

Společnost Apple v září představí další model iPhonu. Nicméně, stále se diskutovalo o tom, zda bude označen jako iPhone 7 anebo iPhone 6SE. Tento snímek, který se dnes objevil na internetu, ukazuje, že se bude jednat pouze o nástupce iPhonu 6s. Hlavní vlajkové lodi se pravděpodobně letos nedočkáme.  

V nizozemském magazínu TechTastic se objevila fotografie krabice iPhonu 6SE, která odhalila i několik hlavní specifikací telefonu. Konkrétně se jedná o 64GB variantu, přičemž si můžete všimnout, že krabička je v podstatě totožná jako u iPhonu 6/6s a SE. Zatímco nizozemský server zveřejnil pouze snímek krabice, server Priceraja ukázal i obsah krabice.

iphone 6se 3

Zdroj: Priceraja

Ale může se jednat pouze o falešné balení, protože ani jeden server nemá k dispozici přední část krabičky. Navíc je skutečně nepravděpodobné, že by kalifornský gigant použil označení iPhone 6SE, protože těmito písmeny označuje levnější a méně vybavenější varianty.

iphone 6se

Zdroj: Priceraja

iphone 6se 2

Zdroj: Priceraja

Zdroj: Priceraja

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru