iPhone 7 explodoval

Společnost Samsung zažila ze strany zákazníky ostrou kritiku, neboť chvíli po představení chytrého telefonu Galaxy Note 7 se začaly objevovat zprávy o tom, že ne jedno zařízení explodovalo. Tato nepříjemná situace však hrála do karet společnosti Apple, která v září představila nový iPhone 7 a iPhone 7 Plus. Nicméně na sociální síti Reddit se objevila fotografie, na které je ohořelý smartphone s logem nakousnutého jablíčka.

iPhone 7 neexplodoval během nabíjení, jak tomu bylo právě u Galaxy Note 7, ale vybuchl ještě v neotevřené krabičce. Překvapený majitel podotkl, že chyba nastala někde mezi výrobnou a donáškovou službou.

„Nejsem si jistý, ale něco s stalo mezi výrobní fabrikou a donáškovou službou,“ řekl majitel ohořelého iPhonu.

Nejenže nejsou známy bližší informace, ale také se neobjevily žádné další případy. A pokud nebude počet případů růst, nemusíte se ničeho obávat.

Zdroj: Phone Arena

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru