Dnes vyšlo 15 článků

iPhone 7 by mohl být super tenký

Zítřejší Apple keynote, na kterém bude představen iPhone 6s, už je za dveřmi a my už přinášíme předpovědi o iPhonu 7. Jednou z nich je i skutečnost, že iPhone příštího roku bude abnormálně tenký.

Apple Insider uvedl, že podle informací uznávaného analytika Ming-Chi Kua z KGI Securities by měl být iPhone 7 nejtenčím iPhonem na světě. Šestka je tlustá 6,9 mm a šest plus 7,1 mm. Nový 6s by prý měl měřit něco kolem 7 mm, iPhone 7 pak jen mezi 6 a 6,5 mm. Pro srovnání si představte například současný iPod touch nebo iPad Air 2 – oba jsou tlustí 6,1 mm.

A co ohýbání? Apple už je na to tentokrát připravený, tělo bude z odolné slitiny hliníku.

14149-9418-maxresdefault-l

Koncept nového iPhonu 7 podle Yassera Farahi

Zatím se těšte na 6s

Keynote, na kteérm bude představen iPhone 6s, se bude odehrávat zítra od 19:00 našeho času. S velkou pravděpodobností budou představeny iPhone 6s a iPhone 6s Plus, počítá se i s Apple TV. Možná dojde na iPhone 6c.

My jsme vás už informovali o několika věcech, které od iPhone 6s očekávat:

Letos poprvé přichází Apple také s možností sledovat konferenci oficiálně na počítačích se systémem Windows. Je k tomu nutný jen prohlížeč Edge, který se nachází ve Windows 10, takže se starším systémem máte zase smůlu (ale lze to obejít pomocí VLC přehrávače – návod zde). Nový Edge totiž podporuje protokol HTTP Live Streaming, který používá Apple.

Apple-keynote-windows

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru