iPhone 7 bude v září a prý se dočkáme i zmenšené verze iPhone 7c

Loni Apple poprvé v životě zveřejnil dva nové telefony v různých velikostech – iPhone 6 a iPhone 6 Plus. Zprávy z Asie teď tvrdí, že letos se bude zase zmenšovat. A prý se dočkáme koncem září.

Nový iPhone bude v prodeji od 25. září

Nikdo přesně neví, zda bude nový iPhone nazýván 7 nebo 6s, ale zato už tušíme, kdy se dostane do prodeje.

Na blogu Mobile News tvrdí, že obdrželi interní e-mail od zaměstnanců z britského Vodafonu, ve kterém jim nastínili, že nový iPhone bude v prodeji od 25. září, předprodej začne 18. září. To by docela odpovídalo době, kdy Apple obvykle představuje nové iPhony, ale není jasné, jak moc této zprávě můžeme věřit. A i kdyby v současné době byla pravdivá, za těch pár měsíců se ještě může všechno změnit.

iPhone6_34FL_3-Color-Spaced_Homescreen

A nejisté je to i s další zprávou, která přišla z Asie.

Opět se dočkáme čtyřpalcového iPhonu

Čínský plátek Economic Daily News informoval, že výrobce displejů AU Optronics uzavřel s Applem dohodu na výrobu čtyřpalcových displejů. Mluvilo se o tom už v březnu, kdy Digitimes informoval, že Apple pracuje na třech nových mobilech: iPhone 6s, iPhone 6S Plus a iPhone 6c. S těmi názvy to zůstává nadále nejasné. Nikdo nemá tušení, zda Apple přijde už se sedmičkou.

iPhone 7c (nebo iPhone 6c) by byl pravděpodobně nástupcem levnější plastové varianty 5c, ale je tu jedna nesrovnalost. Zpráva uvádí, že by měl být k dispozici v prvním čtvrtletí příštího roku, což nesedí s datem představení iPhonů v září. Proto to všechno raději berte s rezervou.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru