iPhone 7 bude mít rekordní prodejnost

Představení nové generace jablíčkového telefonu se neodkladně blíží. Zpočátku byli analytici skeptičtí. Tvrdili, že iPhone 7 nebude trhat žádné prodejní rekordy. Nicméně analytik Tim Long ze společnosti BMO Capital Markets je zcela jiného názoru. Podle jeho předpokladů bude iPhone 7 nejprodávanějším chytrým telefonem od společnosti Apple.

Analýza ukazuje, že nový iPhone 7 si zakoupí více než 25 % majitelů, kteří mají iPhone déle než dva roky. A to je o něco více než u iPhonu 6, kdy upgrade na danou generaci provedlo asi 23 % uživatelů s iPhonem 5 či starším.

bmo

„Více než 25 % aktuálních majitelů starším iPhonů je připraveno upgradovat. Přibližně 58 % uživatelů bude upgradovat až rok poté, co iPhone 7 vyjde. A přibližně 22 % bude upgradovat až dva roky poté, co iPhone 7 vyjde.“

Společnost Apple by podle analytika měla očekávat velké tržby, přestože připravovaný model nebude příliš vzhledově odlišný od iPhonu 6 a od iPhonu 6s.

Zdroj / Foto: 9to5mac

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru