Dnes vyšlo 15 článků

iPhone 7 bude mít pravděpodobně 3GB RAM

Analytik z KGI Securities – Ming-Chi Kuo – už dvakrát tvrdil, že 5,5palcový iPhone (předběžně označovaný iPhone 7 Plus), bude osazen 3GB RAM pro zlepšení výkonu. A nyní se ozývá server DigiTimes, který tuto spekulaci potvrzuje.

Kvůli narůstající kapacitě vestavěné paměti je nezbytné navýšit také paměť RAM pro zlepšení výkonu zařízení. A právě u nadcházejících iPhonů se očekává navýšení velikosti RAM z původních 2 GB na 3 GB.

apple-1284223_1280

iPhone 7 bude mít pravděpodobně 3GB RAM, Zdroj: Pixabay

V porovnání se staršími modely (6s, 6s Plus, SE) se bude další generace iPhonů pyšnit větší pamětí RAM. Nicméně, není zatím zřejmé, zda větší operační paměti se dočkají oba modely, nebo pouze 5,5palcový iPhone 7 Plus.

Větší paměť RAM by měla sloužit především duálnímu fotoaparátu, který bude se svými dvěma čočkami potřebovat více paměti na zpracování snímků.

Zdroj: MacRumors

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru