Dnes vyšlo 15 článků

iPhone 6s přinese nová vylepšení! A na kolik novinka od Applu vyjde?

Společnost Apple plánuje dne 9. září 2015 další událost, na které chce představit nový iPhone 6s a iPhone 6s Plus. V kalifornském San Francisku představí novou Apple TV a pravděpodobně i 12,9“ iPad Pro s retina displejem. V následujících řádcích se zaměříme výhradně na iPhone 6s, respektive na jeho propracovaný fotoaparát. 

Fotoaparát

Společnost Apple se zaměřila na vylepšení zadního čipu, zejména po stránce megapixelů. Nový iPhone 6s bude nabízet celkem 12 Mpx, čímž se lepší kvalita fotek při zoomování, kde byl dodnes iPhone pozadu. Fotografie budou ostřejší a mnohem kvalitnější.

17487103908_47b3b03137_b

iPhone 6s přinese spoustu novinek

Jablíčková firma Apple se zaměřila na zlepšení nejen fotografií, ale také videí. Nový model natočí 4K video, čímž doběhne svou konkurenci. V této oblasti iPhone také zaostával. Přestože 4K displeje má v současnosti doma málokdo, výrobci telefonů se připravují již nyní na přechod z FullHD na 4K, neboť ceny displejů 4K se snižují.

Inovace se dotýkají také předního fotoaparátu. Nabídne rozlišení 2 – 5 Mpx a přinese dokonce blesk, avšak pouze softwarový. V praxi to znamená, že při focení do tváře se naplno rozsvítí displej. Tím bude vytvořené dostatečně silné světlo, aby šlo vše vidět i ve tmě. V neposlední řadě by se měly objevit režimy, jako panorama či 120fps při 720p.

Na kolik nový iPhone 6s a iPhone 6s Plus vyjde?

Webový portál Techtastic.nl získal údajné ceny nových modelů iPhone 6s a iPhone 6s Plus na nizozemském trhu. Nemusíte se obávat zdražení, neboť ceny budou stejné jako u předchozích modelů. Cena iPhonu 6s by měla začínat na částce 699 eur (cca 19 000 Kč) a iPhonu 6s Plus na 799 eur (cca 21 600 Kč). Obě ceny jsou uvedené pro varianty s vnitřním úložištěm o velikosti 16 GB.

Pakliže chcete variantu s vnitřním úložištěm 64 GB, připlatíte si 100 eur, a za 128 GB si připlatíte 200 eur. Chcete-li mít nejdražší model, potom sáhnete po iPhonu 6s Plus s pamětí o velikosti 128 GB. Za tento kousek zaplatíte 999 eur (cca 27 000 Kč).

Apple Keynote můžete sledovat i na Windows

Jestliže se nemůžete zúčastnit této události, můžete ji sledovat přes live stream. Tentokrát ji mohou sledovat také uživatelé počítačů s Windows, neboť prohlížeč Microsoft Edge ve Windows 10 podporuje protokol HTTP Live Streaming, který Apple používá.

Zdroj: Apple Insider, Technobuffalo

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru