Dnes vyšlo 15 článků

iPhone 6s: Místo Force Touch nabízí 3D Touch

Společnost Apple připravuje nejnovější konferenci, která se odehraje v divadle Billa Grahama. Mysleli jste si, že o novém iPhonu 6s už víte veškeré základní informace? Potom vás překvapí novinka, že iPhone 6s nabídne místo předpokládaného Force Touch displeje 3D Touch displej.

Modely iPhone 6s a iPhone 6s Plus budou osazeny displejem 3D Touch. Ve své podstatě se jedná o technologii Force Touch, která rozpozná tlak stlačení na displej. Apple přejmenuje Retina displej na 3D Touch display ze dvou hlavních důvodů.

15682106008_8a0b83d43b_b

iPhone 6s bude mít 3D Touch display

Prvním důvodem je skutečnost, že konkurenční značka Huawei představila Force Touch smartphone jako první. Tím ukradla společnosti Apple název pro revoluční technologii. Druhým důvodem je, že se 3D Touch display bude lišit od displeje dostupného na Apple Watch a MacBook.

Rozdíl mezi Force Touch a 3D Touch

Rozdíl je ve stisku. Zatímco na hodinkách Apple Watch a na MacBooku rozpozná Force Touch dva typy stisknutí, 3D Touch display rozpozná tři úrovně stlačení. Bude se jednat o klasické stlačení, silnější stlačení a intenzivní dlouhé stlačení. Tato technologie má usnadnit uživatelům používání zkratek v systému iOS 9. 3D Touch display ocení také vývojáři her a aplikací.

Zdroj: The Verge

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru