iPhone 6S bude mít 12Mpx fotoaparát, 2GB RAM a displej senzibilní na tlak

Společnost Apple by své fanoušky nemile překvapila, kdyby v září nepředstavila nové a vylepšené iPhony. S ohledem na předchozí generační vývoj budeme očekávané modely nazývat iPhone 6S a iPhone 6S Plus. Přestože do září je ještě daleko, začínají se objevovat první informace o chystaných inovacích.

15213560841_06b07effdd_o

Displej citlivý na tlak

Úhlopříčky telefonů se nemají měnit a mají zůstat na 4.7 palcích, respektive na 5.5 palcích. Displeje obou modelů by měly být senzibilní na tlak, a to díky moderní technologii Fource Touch. Tato technologie se využívá například u trackpadu nového MacBooku. Spekuluje se také o tom, že by některý z modelů měl být pokrytý safírovým sklem, nicméně není jisté, zda Apple sežene dodávky. Může se tedy stát, že iPhony se safírovým sklem budou k dostání jen v limitovaných edicích.

15098913897_78812c08e3_k

Fotoaparát s rozlišením 12Mpx

A nejspíš by se milovníci nakousnutého jablíčka měli dočkat zkvalitnění fotoaparátu. Rozlišení by se mělo zvýšit z 8Mpx na 12Mpx. Jestliže si fotoaparát zachová současnou kvalitu a zároveň bude schopen pořizovat detailnější snímky, určitě to bude změna k lepšímu. Oba modely budou vybaveny novým čipsetem Apple A9, jehož výroba bude svěřena do rukou Samsungu. Operační paměť by se měla zvýšit na 2 GB.

14614913136_996618483d_o

Nové iPhony již v září

Sériová produkce nových iPhonů by měla být zahájena koncem srpna. Předpokládá se výroba 80 až 90 milionů kusů, přičemž více se bude vyrábět model s 4.7 palcovým displejem. Poměr se předpokládá 2:1. Nicméně všechny výše uvedené informace byste měli brát s rezervou, protože se rozhodnutí Applu mohou ještě změnit.

Zdroj: BusnessInsider

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru