iOS7 rozbrečel malé dítě

iOS7 rozbrečel malé dítě

Syn Dereka Collinga, kterému jsou 4 roky se ve čtvrtek probudil do úplně jiného světa. Jeho otec aktualizoval jeho iPad na IOS 7 – a nic už nebylo jako dřív. Colling natočil emotivní reakci na nový iOS, a bohužel tato reakce není příliš pozitivní.

Collingův čtyřletý syn nevlastí žádný iPhone nebo iPad. Pouze využívá iPad svého otce, když mu ho půjčí. Samotný iOS 7 ho tolik nenaštval, ale jak zjistil, že už nejde vrátit zpět iOS 6, tak se rozbrečel.

Reakce tohoto dítěte perfektně vystihuje velkou část uživatelů Apple. Akorát pro nás dospělé je už společensky nepřijatelné to vyjádřit takto emotivně.

Co přesně se dítěti nelíbí nevíme, ale možností je mnoho. Například celý iOS 7 je v moderním plochém designu, takže dost tlačítek či ikonek ztratilo svojí hloubku. Kromě toho iOS 7 oproti svým předchůdcům změnil používanou paletu barev a celkově je celý systém takový bělejší.

Dále mu může vadit nový systém odemykání telefonu, který už tak zřetelně neukazuje, jak že se má vlastně smartphone odemknout.

Nedá se ale říci, že by nový iOS byl vyloženě špatný. Oproti svým předchůdcům je prostě jenom jiný. A malé děti nejsou zvyklé na změny.

 

Milovník knížek, počítačových her a anime. Kromě toho si myslí, že člověk by kromě ducha měl rozvíjet i své tělo. Proto se pravidelně věnuje běhání, posilování a několika dalším věcem. Na Objevit.cz vás pravidelně informuje o novinkách z IT.

Komentáře

Nahoru